Giganci dla Świetlikowa

0

Już w najbliższy piątek (23 marca) w katowickim Spodku odbędzie się koncert charytatywny na rzecz Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci „Świetlikowo” w Tychach Jaroszowicach, prowadzonego przez Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci. Na scenie wystąpią m.in.: TSA, IRA, Cree, Kamil Bednarek i Miuosh. Początek koncertu o godz. 18.30.

Co łączy fanów reggae, rocka, rapu, metalu i bluesa? To, że każdy z nas chce pomagać potrzebującym! Na największej scenie Katowic fenomenalny Kamil Bednarek spotka się z zespołem IRA, legendarne riffy TSA zderzą się z rapem Miuosha. Młodą, burzliwą krew polskiego rocka zaprezentuje zespół SIQ, a wybuchową mieszankę zamyka i dopełnia ambasador Śląskie Hospicjum dla Dzieci – Sebastian Riedel z zespołem Cree z gośćmi specjalnymi. Będą też niespodzianki i licytacje.

Cały dochód z koncertu przekazany zostanie na rzecz fundacji, aby pomóc jej bezpłatnie opiekować się dziećmi dotkniętymi nieuleczalną chorobą. Bilety w cenach 65-99 zł można kupić tutaj.

Przypomnijmy, że Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci, które opiekuje się chorymi dziećmi w ich domach na całym Górnym Śląsku, zaadaptowało budynek po przedszkolu w Tychach Jaroszowicach na Centrum Opieki Dziennej dla Nieuleczalnie Chorych Dzieci „Świetlikowo”. W „Świetlikowie” dzieci mają zapewnioną bezpłatną, specjalistyczną opiekę. Rodzice w tym czasie będą mieli szansę „złapać oddech” i odpocząć od trudnej rzeczywistości. W Świetlikowie dzieci przebywają wspólnie z rówieśnikami pod okiem wykwalifikowanej kadry.

(JJ)

Dodaj komentarz