Nocne fotografowanie miasta

0

Nocne fotografowanie miasta. II Tyski NightSpotting to czterogodzinna, nocna podróż po mieście, podczas której można będzie fotografować w różnych punktach Tychów. W nocy z sobotę na niedzielę, 5-6 sierpnia, do dyspozycji będzie autobus PKM Tychy, który o godz. 22.00 ruszy z rynku i zatrzyma się w miejscach wartych uwiecznienia.

Jego ostateczna trasa zależy od propozycji uczestników. Paprocany, Żyrafa, Brama Słońca i Stadion Miejski? A może Czułów, Żwaków albo tereny przemysłowe?

W imprezie mogą brać udział wszyscy pasjonaci fotografii, niezależnie od posiadanego sprzętu (choć oczywiście przy długich czasach naświetlania statyw będzie bardzo przydatny) i doświadczenia. Nie są wymagane wcześniejsze zapisy ani rezerwacje, ale ilość miejsc w autobusie jest ograniczona do stu osób. Warunkiem dla uczestników będzie posiadanie na czas imprezy opłaconego we własnym zakresie ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków.

Organizatorami są: Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, Stowarzyszenie Sportowe NOL-TYCHY oraz PKM Tychy. Honorowy patronat: Michał Kasperczyk radny miasta Tychy. Patronat: Tychy Press Photo. W październiku zdjęcia wykonane podczas tego, jak i innych tegorocznych spacerów, będzie można obejrzeć na wystawie i podczas slide show w Pasażu Kultury Andromeda.

Dodaj komentarz