Opel na kamiennym koszu

0
Wypadek na skrzyżowaniu al. Niepodległości i ul. Grota-Roweckiego, 13.02.2018 r.; fot. ZB

Opel na kamiennym koszu. Dzisiaj (13.02) ok. godz. 16.00 w Tychach na skrzyżowaniu al. Niepodległości z ul. Stefana Grota-Roweckiego doszło do niecodziennego wypadku – opel zawisł na kamiennym koszu na śmieci, stojącym przy skrzyżowaniu. Kierowca auta i pasażer odwiezieni zostali do szpitala.

Gdy „Nowe Info” znalazło się się na miejscu wypadku odjeżdżała z niego na sygnale karetka pogotowia. W okolicy przejścia dla pieszych u zbiegu ul. Grota-Roweckiego i al. Niepodległości na kamiennym koszu na śmieci zawisł opel. Odjechała już straż pożarna.

Jak poinformował nas bryg. Szczepan Komorowski, rzecznik prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach, w związku z tym wypadkiem strażacy wezwani zostali do pomocy. Okazało się, jak słyszymy, że oplem kierował 21-letni mężczyzna, razem z nim jechał jego 10-letni brat. Obaj, według informacji bryg. Komorowskiego, w chwili przyjazdu strażaków byli poza autem, dlatego nie trzeba było używać specjalistycznego sprzętu, by je otworzyć. Bracia, jak usłyszeliśmy, przewiezieni zostali do szpitala.

AKTUALIZACJA: tutaj

(vis)

Dodaj komentarz