Sławomir na stadionie

0

W sobotę 12 maja na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie druga edycja Tyskiego Festiwalu Disco Polo & Dance.

W zeszłym roku największą gwiazdą festiwalu był zespół Weekend z przebojem „Ona tańczy dla mnie”. W tym roku z pewnością będzie nią Sławomir, którego „Miłość w Zakopanem” to wielki hit każdej imprezy. Sławomir Zapała to wokalista, aktor i showman. Po ukończeniu Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie wystąpił epizodycznie w wielu filmach i serialach, m.in.: „Karol. Człowiek, który został papieżem”, „Pod Mocnym Aniołem”, „Hotel 52”, „Czas honoru”, „Prawo Agaty” czy „Ojciec Mateusz”.

W 2015 r. został wokalistą – jak to określa – rock polo. Utwór „Miłość w Zakopanym” zyskał na popularności po transmisji koncertu „Sylwester TVP w Zakopanym”. Jesienią 2016 r. był uczestnikiem programu „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. W 2017 r. brał udział w show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Obecnie prowadzi w TVP program muzyczny „Big Music Quiz”.

Gwiazdą będzie także zespół Boys, założony został przez Marcina Millera w 1991 r. Pierwsze kroki muzyczne stawiał na lokalnych zabawach w rejonie Ełku. W 1996 r. Boys został zauważony w skali ogólnopolskiej i zaczął sprzedawać płyty, które stawały się złotymi i platynowymi. Kto nie zna piosenek „Wolność” i „Jesteś szalona”?

Ponadto wystąpią zespoły: Piękni i Młodzi, Top Girls, Fanatic, Skalar i Blu Rey.

Otwarcie bram stadionu o godz. 17.00. Koncerty rozpoczną się o godz. 18. 00. Ceny biletów: 49-59 zł (w dniu koncertu cena o 10 zł wyższa). Po występach zespołów odbędzie się – jak zapewniają organizatorzy -największa w Polsce dyskoteka pod gołym niebem. Największe przeboje zagrają prezenterzy Radia Express.
(JJ)

Dodaj komentarz