Zwłoki z raną głowy przy ul. Jana Pawła II

7
Policja ogrodziła teren przy ul. Jana Pawła II, 21.11.2017r.; fot, ZB

Zwłoki z raną głowy przy ul. Jana Pawła II. Dzisiaj (21.11) rano, prawie w samym centrum miasta, za nasypem ziemnym przy ul. Jana Pawła II, znaleziono zwłoki mężczyzny.

Gdy przybyliśmy na miejsce zdarzenia policjanci byli w trakcie ogradzania terenu taśmą. Zwłoki przykryte były czarną folią. Jak poinformowała nas Monika Stalmach-Ćwikowska, prokurator rejonowy w Tychach, na miejsce zdarzenia został wysłany prokurator, który będzie wyjaśniał tę sprawę. Na razie wiadomo, że chodzi o 43 letniego mężczyznę z raną na głowie. Przyczynę śmierci ma ustalić sekcja zwłok.

AKTUALIZACJA (23.11.2017): tutaj.

(vis)

7 KOMENTARZE

    • tam gdzie sa takie zdarzenia tragiczne ani policji ani strazy nie uswiadczysz nigdy tym bardziej jezeli jest „zbiorowisko” bo sie boja o swoja nietykalnosc panowie ktorzy sa oplaceni za nasze podatki uwielbiaja mniej stresujace podwyzszanie statystyk a chodzi mi o wlepianie mandatow za przejscie na czerwonym swietle czy brak przejscia w wyznaczonym miejscu chociaz w promieniu 100m z lewej jak i z prawej strony brak jakichkolwiek pojazdow no ale coz kryminalistow najlepiej sie wyszukuje najmniejszymi srodkami spoleczenstwa 😉

      • Widzę że kolejny obywatel wszystko wie najlepiej, ma receptę na każde zło i ten co utrzymuje wszystkich ze swoich podatków , pobierając 500+ i szukający ciągle pracy. Za to wybory w Tychach więc kandydat na prezydenta murowany?

  1. Poszukałbym związku pomiędzy tym zdarzeniem i zwłokami pod wiaduktem przy Gostynce. Tam była ofiara bez udziału osób trzecich a była widziana osoba z rozbitą/zakrwawioną głową. I pewnie podobne towarzystwo bo to dwa miejsca lokalnego „marginesu”.

    • „Nic Dodać nic Ująć”. Pasuje Pan do Malanowski i Partnerzy! Rekrutuje Pana JA SAM osobiście do zespołu p.w. Niech Pan czeka na dalsze informacje/czynności na e-maile i mamy nadzieje na wspólną kreatywną współpracę. Pochylam osobiście JA SAM czoło i życzę dokonania właściwego wyboru mianowicie naszej rekrutacji Pana do naszej załogi. Pozdrawiamy madralenaklawiaturze.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here