16 pacjentów z potwierdzonym zakażeniem przebywa w szpitalu w Tychach

0
fot. Jarosław Jędrysik

Dzisiaj (24 marca) wieczorem prezydent Tychów Andrzej Dziuba poinformował o statystykach dotyczących koronawirusa m.in. w należącym do miasta szpitalu Megrez, przemianowanym na szpital zakaźny dla pacjentów z województwa śląskiego.

Dzisiaj około godz. 20.00, na stronie facebookowej, prezydent Tychów Andrzej Dziuba poinformował o aktualnych statystykach związanych z koronawirusem na terenie nadzorowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tychach (chodzi o obszar miasta Tychy oraz powiatów mikołowskiego, pszczyńskiego i bieruńsko-lędzińskiego) oraz w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Megrez w Tychach należącym do miasta Tychy (współwłaścicielem, ze znikomą ilością udziałów, jest powiat bieruńsko-lędziński). W związku z epidemią choroby COVID-19 (wywołanej przez koronawirusa ) szpital Megrez został w całości szpitalem zakaźnym dla województwa śląskiego.

Prezydent Tychów poinformował, że 24 marca ok. godz. 20.00 w szpitalu Megrez przebywało 16 pacjentów z potwierdzoną diagnozą zarażenia koronawirusem i 34 pacjentów hospitalizowanych z powodu podejrzenia zakażenia koronawirusem.

(pp)

Prezydent Tychów mówi, że wśród zakażonych koronawirusem nie ma tyszan

5 kolejnych zakażeń w województwie śląskim

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here