Akcja Katolicka tworzy Uniwersytet Trzeciego Wieku

0
Fot. ilustracyjne ZB

Akcja Katolicka tworzy Uniwersytet Trzeciego Wieku. Akcja Katolicka Archidiecezji Katowickiej tworzy Uniwersytet Trzeciego Wieku dla osób w wieku 50 plus. W programie zajęcia m.in. na Uniwersytecie Medycznym i Uniwersytecie Śląskim. Zgłoszenia do 6 kwietnia.

Słuchaczami Uniwersytetu Trzeciego Wieku Akcji Katolickiej mogą myć osoby mieszkające na terenie Archidiecezji Katowickiej korzystające z emerytury lub renty. Program przewiduje m.in. wykłady z zakresu katolickiej nauki społecznej, sposobu odżywiania, sprawności fizycznej i psychicznej. Zajęcia prowadzić będą pracownicy naukowi Uniwersytetu Medycznego i Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego. Wykłady odbywać się będą w UŚ a ćwiczenia fizyczne i badania lekarskie w Uniwersytecie Medycznym w Katowicach Ligocie.

Słuchacze UTW Akcji Katolickiej wnoszą jedynie opłatę 20 zł/osobę/semestr. Jak można było usłyszeć dzisiaj (25.03) m.in. w kościele św. Jana Chrzciciela w Tychach, zgłoszenia przyjmowane są do 6 kwietnia 2018 r. np. w kancelarii parafialnej.  Szczegóły UTW AK tutaj.

(pp)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here