Akcja ratująca życie przed Sądem Rejonowym w Tychach

0
Akcja reanimacyjna przed Sądem Rejonowym w Tychach, 25.01.2021r.; fot. KS
Reklama

Dzisiaj (25 stycznia) przed Sądem Rejonowym w Tychach przy ul. Budowlanych zasłabła kobieta. Akcja reanimacyjna prowadzona przez ratowników pogotowia i strażaków przyniosła skutek. Kobietę odwieziono helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala.

Jak poinformował nas bryg. Szczepan Komorowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Tychach, o godz. 7.45 odebrano wezwanie od pogotowia ratunkowego. Strażaków, jak słyszymy, poproszono o pomoc przy reanimacji 23-letniej kobiety, która zasłabła przed wejściem do budynku Sądu Rejonowego w Tychach. Oznaki były niepokojące. Między innymi, jak słyszymy, kobiecie zsiniały wargi, serce przesłało bić. Przybyli na miejsce strażacy ustawili parawan i włączyli się w akcję ratowania życia. Ratownikom udało się przywrócić akcję serca. Wezwano helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Justyna Sochacka, rzecznik prasowa Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, poinformowała nas, że u 23-letniej kobiety doszło do nagłego zatrzymania krążenia. Śmigłowiec LPR przetransportował pacjentkę do szpitala w Katowicach.

AKTUALIZACJA: Zmarła kobieta, która zasłabła 25 stycznia przed budynkiem sądu w Tychach (patrz niżej).

Zmarła kobieta, która zasłabła przed gmachem sądu. Kierownictwo sądu wydało oświadczenie

Reklama

(vis)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here