[AKTUALIZACJA] Uwaga wypadek! Droga w kierunku Mikołowa zablokowana

1
Dostawcze iveco po zderzeniu z chevroletem; fot. 112Tychy.pl

Uwaga kierowcy. Wypadek. Utrudnienia w ruchu w rejonie na ul. Mikołowskiej (DK 44) z ul. ks. Burschego w Tychach. Droga w kierunku Mikołowa zablokowana.

Jak informuje 112Tychy.pl w rejonie skrzyżowania ul. Mikołowskiej (DK44) z ul. ks. Burschego i ul. Dołową doszło do wypadku. Zderzył się osobowy chevrolet z dostawczym iveco. Na miejscu działa policja i straż pożarna.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca chevroleta, jadąc ul. Burschego w kierunku ul. Dołowej, uderzył w bok dostawczego iveco. W wyniku tego uderzenia samochód dostawczy przewrócił się na bok. W dostawczaku doszło do wyrwania tylnego zawieszenia z mostem napędowym.

Obu kierowcom nic się nie stało.

Na skrzyżowaniu ul. Mikołowskiej i ul. ks. Burschego do połowy kwietnia wyłączona jest sygnalizacja świetlna w związku z przystosowaniem skrzyżowania do inteligentnego systemu sterowania ruchem.

[AKTUALIZACJA]

Służby zakończyły działania na miejscu wypadku. Od godz. 20.30 ulica Mikołowska jest przejezdna.

Wyłączona sygnalizacja świetlna na ruchliwym skrzyżowaniu w Tychach

 

1 KOMENTARZ

  1. …no, to w końcu musiało dojść do zdarzenia, by tzw. ‚policja” miała powód do „działania”…..”Gratuluję” szybkości „w działaniu”, zaś „prewencja” dawno jest w lesie ( nie mam na myśli formacji, tylko działanie prewencyjne, inaczej: zapobieganie podobnym zdarzeniom ). Chyba „na szkoleniu” nie było wykładów z prewencji, ani też „z gwizdania na skrzyżowaniu”……

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here