Anita Lipnicka – koncert jubileuszowy

0
Anita Lipnicka; fot. mat. prom. Teatr mały

W Teatrze Małym w Tychach w piątek 18 czerwca wystąpi Anita Lipnicka. Jubileuszowy koncert wokalistki (25-lecie pracy artystycznej) odbędzie się dwukrotnie – o godz. 18.00 i 20.30. Są jeszcze bilety na wcześniejsze show.

Wejściówki w cenie 99-119 zł są do nabycia w kasie Teatru Małego oraz na stronie kupbilecik.pl.

Anita Lipnicka to wokalistka, kompozytorka i autorka tekstów. Na scenie nieprzerwanie od 25 lat. Debiutowała w zespole Varius Manx, z którym nagrała dwie płyty, szybko stając się jednym z najbardziej popularnych głosów swojego pokolenia. Na koncie ma łącznie 14 albumów sprzedanych w ponad 2 milionach egzemplarzy.

„Każda historia ma swój początek. Każda piosenka ma swoją historię. Z żadnego wywiadu nie da się dowiedzieć o mnie tyle, co z tekstów, które piszę od ponad 25 lat. Dlatego zdecydowałam się zwieńczyć obchody swojego jubileuszu pracy twórczej wyjątkową trasą, podczas której będę nie tylko śpiewać, ale dużo opowiadać o tym, jakie tajemnice kryją w sobie moje piosenki.

„To będzie bardzo kameralne, bardzo osobiste spotkanie. Dlatego też wymaga specjalnej oprawy i narracji muzycznej. Na scenie pojawię się w rozszerzonym składzie, co nie oznacza, że będzie głośniej – wręcz przeciwnie. Użyję wszystkich dostępnych mi środków wyrazu by w ciszy i skupieniu zabrać słuchaczy do niezwykłego ogrodu wrażeń, gdzie to co realne przemiesza się z wyimaginowanym, gdzie surowe brzmienia akustycznych instrumentów znajdą swoje miejsce w otulinie subtelnych elektronicznych przestrzeni… Chcecie posłuchać moich opowieści? Zobaczmy się podczas trasy Intymnie” – napisała do słuchaczy Anita Lipnicka

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here