Areszt dla trzech sprawców brutalnego pobicia

0

Areszt dla trzech sprawców brutalnego pobicia. Policjanci z Tychów zatrzymali, a sąd tymczasowo aresztował trzech mężczyzn podejrzanych o dotkliwe pobicie 25-latka. Do zdarzenia doszło w trakcie libacji alkoholowej. Śledczy szybko dotarli do uczestników zakrapianej imprezy. 

Jak podaje rzecznik tyskiej policji, do policjantów po pomoc zgłosił się 25-latek, który został dotkliwie pobity przez trzech mężczyzn. – Poszkodowany nie był mieszkańcem miasta i nie znał dokładnego miejsca, gdzie doszło do zdarzenia. Przekazał jedynie, że stało się to podczas libacji alkoholowej, w jednym z mieszkań nowo poznanego mężczyzny. W pewnym momencie doszło do awantury, podczas której trzech uczestników spotkania dotkliwie pobiło poszkodowanego. 25-latek zdołał uciec i wezwać pomoc – relacjonuje rzecznik policji.
Policjanci szybko ustalili adres i zatrzymali napastników w wieku 22, 29 oraz 34 lat. To tyszanie, znani policjantom z uwagi na swą kryminalną przeszłość. Wszyscy trafili do aresztu. Na wniosek policjantów i prokuratora sąd tymczasowo aresztował ich na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwo mężczyznom grożą 3 lata więzienia.
Źródło KMP Tychy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here