Autobusy linii 54 pojadą objazdem

1
fot. ZB

Autobusy linii 54 pojadą objazdem. Od dzisiaj (6.09) aż do odwołania, w związku z remontem ul. Wawelskiej w Bieruniu, odcinek od przejazdu kolejowego do skrzyżowania z Drogą Krajową nr 44 jest całkowicie zamknięty dla autobusów. Nie będzie obsługiwany przystanek „Bieruń Poczta”.

Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach informuje, że autobusy linii 54 skorzystają z objazdu. Po obsłużeniu przystanku „Bieruń Osiedle” na skrzyżowaniu ulicy Warszawskiej i Wawelskiej pojadą prosto ulicą Warszawską do przystanku „Bieruń Pętla”. Następnie po obsłużeniu przystanku „Bieruń Pętla” pojadą ulicą Warszawską, następnie skręcą w ulicę Patriotów, Bohaterów Westerplatte do przystanku „Bieruń Wawelska”. Dalsza podróż przebiegać będzie według obowiązującej trasy przejazdu. Analogiczne zmiany obowiązują autobusy jadące w kierunku przeciwnym.

MZK uprzedza, że z uwagi na parametry dróg objazdowych w niektórych kursach wystąpi konieczność przesiadki na przystanku „Bieruń Pętla” na mikrobus kursujący wahadłowo na trasie Bieruń Pętla – Imielin Most – Bieruń Pętla. W związku z objazdem konieczne będą korekty w rozkładach jazdy linii 54, mogą też występować opóźnienia.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here