Basen w Woli odda wodę do podlewania

0
Basen w Woli, fot. GOSiR Wola

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Miedźnej z siedzibą w Woli 25 maja od godziny 7.00 będzie rozdawał wodę ze swego basenu. Jak podaje UG Miedźna, może ona posłużyć do podlewania łąk, trawników i ogródków.

Jak informuje UG Miedźna, woda basenowa, po oczyszczeniu i uzdatnieniu, może zostać udostępniona rolnikom, właścicielom ogródków przydomowych do podlewania.

W basenie sportowym mieści się 557 m sześc. wody. To  557 000 litrów i tyle wody GOSiR – jak  podaje – musi wymienić podczas przerwy technologicznej.

„GOSiR zaprasza wszystkich zainteresowanych po odbiór wody –  budynek basenu od strony kompleksu boisk Orlik (z tyłu obiektu). Akcja potrwa do ostatniej kropli wody, nie dłużej jednak niż do godz. 22.00” – czytamy na stronie gminy Miedźna

Należy zabrać ze sobą pojemniki na wodę: kontenery,  beczki itp.  W razie pytań i wątpliwości należy dzwonić pod nr tel. 519 347 291.

UG prosi o przestrzeganie zaleceń sanitarnych podczas akcji: maseczki, rękawiczki i odstęp pomiędzy przybyłymi osobami bezwzględnie konieczne.

(r), źródło: UG Miedźna

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here