Bezpieczeństwo domu? Postaw je na pierwszym miejscu

0

Każdy wyjazd na urlop i zostawienie swojego domu na dłużej bez opieki wiąże się ze strachem przed włamaniem. Czas wakacji nadejdzie szybciej niż myślisz. Zanim jednak udasz się na wymarzony odpoczynek, zadbaj o odpowiednie zabezpieczenie, które pozwoli Ci mieć stałą kontrolę nad swoim domem.

Skorzystaj z możliwości, jakie daje automatyka domowa. Jej największą zaletą jest możliwość zdalnego dostępu do widoku z domu. Dzięki temu w każdej chwili i w każdym miejscu na świecie będziesz mógł sprawdzić, czy Twojej nieruchomości nie odwiedził przypadkiem niepożądany gość.

Systemy automatyki domowej – bezpieczeństwo na każdym kroku
Systemy automatyki domowej to nowy poziom ochrony nieruchomości. Możesz je z łatwością dopasowywać do swoich potrzeb, co jest ogromnym ułatwieniem, pozwalającym na uzyskanie optymalnego poziomu bezpieczeństwa. Urządzenia można zaprogramować czasowo, dzięki czemu będą one sprawiały wrażenie, że ktoś jest w domu, odsłaniając i zasłaniając rolety, czy włączając i wyłączając światło o odpowiednich porach, w wybranych dniach tygodnia, ze względu na panującą pogodę itp.

Jakie funkcje ma automatyka domowa?
Zakładając system automatyki domowej zyskujesz dostęp do indywidualnego konta, które umożliwi Ci sprawdzenie wszystkich interesujących Cię parametrów. Skontrolujesz np. w jakim położeniu znajdują się bramy przy Twoim domu, czy też rolety w oknach. Urządzenia wchodzące w skład automatyki pozwolą Ci również na sterowanie ogrzewaniem, klimatyzacją, oświetleniem domowym, czy też nawadnianiem ogrodu. Co najważniejsze, nie musisz być wtedy w domu. Wszystkimi urządzeniami możesz sterować zdalnie. Dodatkowo np. czujki dymu dostępne w sklepie Montersi.plhttps://www.montersi.pl/czujki-dymu wykryją od razu zagrożenie i wyślą powiadomienie.

Ciekawa funkcja automatyki domowej to możliwość łączenia systemu z kamerą, która w razie uruchomienia się alarmu, wysyła zdjęcie na Twój telefon, dzięki czemu o włamaniu dowiesz się w momencie, gdy ktoś dostanie się do Twojego domu. Wszystkie komunikaty zwrotne systemu podawane są w czasie rzeczywistym. To zapewnia ogromne bezpieczeństwo, ale również pozwala na zdalne sterowanie domem bez żadnych, nawet najmniejszych opóźnień. Jeśli nie uda Ci się zrealizować jakiegoś działania, zostaniesz o tym poinformowany przez system automatyki.

Komunikat, jaki uzyskasz, będzie pochodził bezpośrednio z tego urządzenia, którego chciałeś użyć. Zostanie Ci podany jego stan faktyczny, a nie tak, jak w przypadku zewnętrznych modułów sterujących, jedynie teoretyczny stan. Dlaczego jest to tak ważne? Wyobraź sobie, że dotyczy to zamków w drzwiach lub okien. Odpowiedź nasuwa się sama. System automatyki domowej ma więc ogromny wpływ na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa w domu.

Artykuł dostarczył sklep z systemami alarmowymi Montersi.pl oferujący wysokiej jakości zasilacze PoE – https://www.montersi.pl/zasilacze-poe

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here