Bił, szarpał, obrażał i rzucał w kobietę przedmiotami…

0
Zdjęcie ilustracyjne, fot. RB
Reklama

Bieruńscy policjanci zatrzymali 28-latka, który znęcał się nad swoją partnerką. Mężczyzna nie tylko wszczynał bezpodstawne awantury, podczas których bił, szarpał, obrażał i rzucał w konkubinę różnymi przedmiotami, ale także groził, że ją zabije.

Jak podaje policja, dramat ujrzał światło dzienne, kiedy przerażona kobieta, chcąc wyjść z domu, została przez agresora zaatakowana. Do sytuacji tej doszło w jednym z mieszkań na terenie Imielina.

˜– 28-latek, który nie potrafił zrozumieć, że jego partnerka musi wyjść z domu, by załatwić ważną rodzinną sprawę, uniemożliwiał jej opuszczenie mieszkania i dopuścił się kolejnego aktu przemocy – informuje rzecznik policji.

-Przerażonej kobiecie udało się uciec do rodziny, którą poinformowała o swoim domowym koszmarze. Powiadomiono policję. Domowy oprawca został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Śledczy przedstawili mu zarzuty fizycznego i psychicznego znęcania się nad osobą najbliższą oraz uszkodzenia jej ciała – podaje policja.

By chronić kobietę i zapewnić jej spokój, policjanci złożyli do Prokuratury Rejonowej w Tychach wniosek o zastosowanie szeregu środków zapobiegawczych. W tym zakresie prokurator nie miał żadnych wątpliwości i nakazał mężczyźnie opuścić zajmowane wspólnie z pokrzywdzoną mieszkanie. Ma też zakaz kontaktowania i zbliżania się do niej oraz został objęty policyjnym dozorem. Domowy oprawca stanie wkrótce przed sądem. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Reklama

(t), źródło: KPP Bieruń

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here