Bracia porwali 36-latka

0

Mikołowscy policjanci zatrzymali mieszkańców Łazisk Górnych, dwóch braci w wieku 21- i 23 lat, którzy siłą uprowadzili 36-letniego mikołowianina, wywieźli go samochodem i zamknęli w mieszkaniu na terenie Łazisk Górnych. Powodem agresji, był trwający pomiędzy mężczyznami konflikt na tle finansowym. 
Jak informuje nas sierż. sztab. Bogusława Dudek z Komendy Powiatowej Policji, do zdarzenia doszło w okolicy rynku w Mikołowie. Do dyżurnego mikołowskiej komendy zatelefonował świadek zajścia. Na miejsce natychmiast wysłano policyjny patrol. Jak wynika ze wstępnych ustaleń stróżów prawa, dwaj bracia podeszli do mikołowianina, złapali go za ręce i nogi, a następnie wsadzili do zaparkowanego nieopodal samochodu. Ponadto jeden ze sprawców kilkukrotnie uderzył pokrzywdzonego w twarz.

36-latek był przetrzymywany w mieszkaniu na terenie Łazisk Górnych. Porywacze zostawili go tam samego. Mężczyzna zdołał uciec po kilku godzinach. Kryminalni szybko zatrzymali porywaczy. Obaj podejrzani za popełnione przestępstwa w wiezieniu mogą spędzić nawet 5 lat. Powodem agresji, był trwający pomiędzy mężczyznami konflikt na tle finansowym. Cała trójka znana był już mikołowskiej policji. Śledczy nadal wyjaśniają szczegółowo okoliczności tego zdarzenia i nie wykluczają kolejnych zatrzymań w tej sprawie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here