Burmistrz Bierunia rapuje

0
Burmistrz Bierunia Krystian Grzesica, fot. kadr z teledysku/fb

Burmistrz Bierunia Krystian Grzesica przyłączył się do akcji #Hot16Challenge2. I rapuje. Zobaczcie, jak mu to wychodzi.

Do akcji nominowała włodarza Bierunia Gabriela Staszkiewicz, burmistrz Cieszyna.

„Przyjąłem wyzwanie #Hot16Challenge2. Sporo mnie to kosztowało‼ Jak podejrzewacie, rap nie jest najbliższym mi gatunkiem muzycznym, ale czego się nie robi dla pomagania.

ZBIÓRKA – https://www.siepomaga.pl/hot16challenge

Dziękuję za nominację Gabriela Staszkiewicz – Burmistrz Miasta Cieszyna” – napisał burmistrz na swoim profilu facebookowym.

Nominował kolejne osoby: Adama Duczmala – wójta Bojszów, Krystynę Wróbel – burmistrz Lędzin i Weronikę Nowakowską – wicemistrzynię świata w biathlonie.

„Serdeczne podziękowania dla super ekipy, bez której nie byłoby to możliwe: Magdy, Justyny i Radofoto” – napisał też burmistrz na Facebooku.

Przyjąłem wyzwanie

Przyjąłem wyzwanie #Hot16Challenge2 🤟Sporo mnie to kosztowawało‼️Jak podejrzewacie, rap nie jest najbliższym mi gatunkiem muzycznym, ale czego się nie robi dla pomagania💚ZBIÓRKA – https://www.siepomaga.pl/hot16challengeDziękuję za nominację Gabriela Staszkiewicz – Burmistrz Miasta Cieszyna.Ja ze swojej strony nominuję👉 Adam Duczmal- Wójta Gmina Bojszowy👉Krystyna Wróbel – Burmistrz Miasta Lędziny👉 Weronika Nowakowska – Wicemistrzyni Świata w BiathlonieSerdeczne podziękowania dla super ekipy, bez której nie byłoby to możliwe: Magdy, Justyny i Radofoto 👍👏

Opublikowany przez Krystiana Grzesicę – Burmistrza Miastę Bierunię Czwartek, 21 maja 2020

#Hot16Challenge2 polega na nagraniu 16 wersów pod dowolny podkład muzyczny. Na nominację trzeba odpowiedzieć w ciągu 72 godzin. Nominuje się kolejne osoby. Akcji tej towarzyszy cel: zebranie pieniędzy na pomoc lekarzom i szpitalom w walce z koronawirusem. Ruszyła zbiórka pod nazwą „Beef z koronawirusem #hot16challenge” na Siepomaga.pl. Pieniądze mogą wpłacać nominowani i słuchacze.

(r)

Elo z Bojszów. Wójt też rapuje

Benek rapuje: Covid ty giździe!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here