Celińska z „Atramentowej”

0
Stanisława Celińska; fot. Piotr Grzybowski

Celińska z „Atramentowej”. W ramach cyklu „Poeticon” w niedzielę 14 stycznia o godz. 17.00 w Teatrze Małym zaśpiewa Stanisława Celińska z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko. Aktorka wykona repertuar z płyty pt. „Atramentowa”.

Na „Atramentowej” Stanisława Celińska wciela się w swoją kolejną wspaniałą rolę – pieśniarki, która rozumie, o czym śpiewa i wie jak zaczarować słuchacza swoim charyzmatycznym głosem, wykorzystując pełną paletę barw i emocji.

Na tej wyjątkowej płycie można usłyszeć utwory skomponowane i przygotowane przez uznanych autorów specjalnie dla Stanisławy Celińskiej. Niepowtarzalne teksty do kompozycji Macieja Muraszko napisali: Wojciech Młynarski, Dorota Czupkiewicz oraz Muniek Staszczyk i Marcin Sosnowski.

Ponadto Maciej Muraszko zaaranżował na nowo ulubione utwory Celińskiej, które dzięki nowemu wykonaniu nabrały niezwykłej pogody ducha. Ciekawym akcentem jest wykonanie przez Stanisławę Celińską znanego przeboju zespołu Hey „Do rycerzy, do szlachty, do mieszczan” wraz z jej autorką – Katarzyną Nosowską przygotowanego w nowej zaskakującej aranżacji. Ponadto aktorka śpiewa wraz z Muńkiem Staszczykiem przejmującą piosenkę – „Wielką słotę”, którą Muniek napisał z myślą o niej. Bilety z cenie 50 zł dostępne już w kasie Teatru Małego.

Dodaj komentarz