Celińska zamiast Opani

0

Jak informuje nas Miejskie Centrum Kultury, w związku z chorobą aktora Mariana Opani nie odbędzie się jego monodram „Moskwa – Pietuszki”. Przedstawienie miało odbyć się 20 marca na inaugurację Tyskiego Festiwalu Monodramu MoTyF. W zamian wystąpi Stanisława Celińska.

Stanisława Celińska z zespołem wystąpi o godz. 18.30. Znana aktorka i wokalistka jest tegoroczną laureatką Fryderyka w kategorii „Album roku – muzyka poetycka” za niezwykle prawdziwą opowieść o życiu, którą zawarła na płycie „Malinowa…”. To właśnie utwory głównie z tego albumu wybrzmią w najbliższą środę, 20 marca na scenie Teatru Małego.

Album nawiązuje oczywiście do „Atramentowej”, która otrzymała status podwójnej platynowej płyty, został jednak poszerzony o brzmienia i utwory w innych niż dotychczas klimatach. Materiał jest w pełni autorski – prawie wszystkie teksty napisała Celińska. Powstały one pod wpływem rozmów i historii opowiedzianych przez fanów na spotkaniach po koncertach.

Jak informuje MCK, zakupione bilety na występ Mariana Opani upoważniają do wejścia na koncert. Informujemy również, że kasy Teatru Małego w Tychach oraz portalu TicketMaster.pl przyjmują ewentualne zwroty. Bilety na koncert S. Celińskiej w cenie 50 zł dostępne są w Teatrze Małym i na platformie TicketMaster.pl.

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here