Centralne Biuro Antykorupcyjne w MZUiM Tychy

0
fot. ilustracyjne/materiały prasowe CBA

Centralne Biuro Antykorupcyjne w MZUiM Tychy. Funkcjonariusze Centralnego Biura Antykorupcyjnego weszli do Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach. Zażądano dokumentów. Postępowanie trwa.

Według naszych informacji CBA przebywało niedawno w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Tychach. Poprosiliśmy w MZUiM o komentarz. Pytaliśmy m.in. o datę wizyty CBA i cel tych odwiedzin. Szczególnie interesowało nas czy MZUiM Tychy przekazał CBA jakieś dokumenty? Jeśli tak, kiedy to uczynił i jakiej sprawy (jakich spraw) przekazana dokumentacja dotyczyła?

– Tak, to prawda, że funkcjonariusze CBA przebywali w MZUiM w Tychach – odpowiedziała Agnieszka Kijas, rzecznik prasowa MZUiM Tychy. – W związku z tym, że trwa postępowanie nie udzielamy żadnych informacji w tej kwestii. O szczegóły proszę pytać CBA.

Oczywiście zapytaliśmy.

– Uprzejmie informujemy, że CBA zwróciło się o dokumenty do Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach – odpowiedział Temistokles Brodowski, rzecznik prasowy CBA. – Zostaną one teraz przeanalizowane i dopiero wyniki tej analizy przesądzą o ewentualnych dalszych czynnościach w tej sprawie. Są to wszystkie informacje, które mamy do przekazania.

Zdzisław Barszewicz

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here