Czas na Polskę! Czas na Inwałd! Wejściówki do zgarnięcia!

0
materiały promocyjne

Park Miniatur „ŚWIAT MARZEŃ” to miejsce o niezwykłym charakterze, gdzie pomysłowo zaprojektowane alejki prowadzą do modeli przedstawiających najsławniejsze cuda architektoniczne świata i Polski. Mamy dla Was kolejne zaproszenia do Parku Miniatur, Warowni Inwałd i Mini Zoo Kucyk z przejazdem kolorową Ciuchcią!

Tegoroczną nowością jest największy w Europie odcinek Wielkiego Muru Chińskiego w skali 1:2, po którym zwiedzający będą mogli wybrać się na spacer oraz Egipt Spinning Coaster – kolejka rodzinna z wirującymi wagonikami. Ponadto niezapomniane wrażenia zapewnią atrakcje lunaparkowe dla każdej grupy wiekowej. Przekraczając podwoje Warowni, cofamy się w czasie do XV wieku. Grodu pilnują smoki, czające się w pomiędzy krętymi ścieżkami, a w osadzie animatorzy wprowadzą w arkana dawnych rzemiosł.

Wycieczka zaczarowaną ciuchcią do Rodzinnych Parków w Mini Zoo „KUCYK” to świetna atrakcja zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych. W parku zwierząt można zobaczyć gatunki zwierząt bardziej lub mniej znanych (szop pracz, małpki kapucynki, ostronosy, jeżozwierze, osiołki, strusie, kozy, baranki, itp.), w sezonie 2020 pojawiły się nowe zwierzęta: surykatki, sowa śnieżna. W Mini Zoo znajdują się także inne atrakcje: park tarasów widokowych, park zabaw, wioska przyrodniczo-leśna, przejażdżki konne dla dzieci. Nowością są także paleniska grillowe w różnym klimacie, to idealne miejsca na spotkanie z rodziną czy też ze znajomymi. Mini Zoo zaprasza także na noce w namiocie pod gwieździstym niebem z nieustannie palącym się ogniskiem.

fot. materiały Parku Miniatur

Konkurs!  Do wygrania jest 5 dwuosobowych zaproszeń do Parku Miniatur, Warowni Inwałd, Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią. Wystarczy na adres e-mail: konkurs@noweinfo.pl w terminie do 10 sierpnia 2020 r. (do godz. 12.00) przesłać odpowiedzi na pytania:

  1. Jakie nowości pojawiły się w Parku Miniatur w Inwałdzie w sezonie 2020?
  2. Jakie nowe zwierzęta pojawiły się w Mini Zoo w Inwałdzie już w sezonie 2020?

Wyjaśnijcie krótko, z której atrakcji skorzystacie najchętniej.

Zaproszenie obejmuje jednorazowe wejście do Parku Miniatur „Świat Marzeń”, Warowni Inwałd oraz Mini Zoo Kucyk z przejazdem Ciuchcią, do wykorzystania do 31 października 2020.

Pomocne informacje na: www.parkminiatur.com i www.agrokucyk.pl

Spośród prawidłowych odpowiedzi redaktor naczelny wybierze 5 najciekawszych uzasadnień. Ich autorzy otrzymają zaproszenia. W e-mailu prosimy podać imię i nazwisko, miejscowość, numer telefonu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here