Czy czarna pasta do zębów jest lepsza od białej? Dowiedz się więcej!

0

W ostatnim czasie można zauważyć zwiększoną popularność produktu, zawierającego w swoim składzie węgiel aktywny. Mowa o czarnej paście do zębów, posiadającej szczególne właściwości, którym w niniejszym wpisie przyjrzymy się bliżej. Zobaczymy, co tak naprawdę odróżnia ją od tradycyjnych rozwiązań i spróbujemy sprawdzić, czy faktycznie czarny kolor może zadziałać wybielająco na zęby.

Chcesz uniknąć częstych wizyt u stomatologa? Czarna pasta może w tym pomóc

Powszechnie wiadomo, że zabiegi dentystyczne nie należą do tych najprzyjemniejszych. Powinniśmy ich unikać, co łatwo zrobić poprzez regularną higienę i pielęgnację jamy ustnej. Zakup czarnej pasty do zębów może okazać się dobrym pierwszym krokiem. Zawarty w niej węgiel aktywny usuwa bakterie, zanieczyszczenia i inne szkodliwe substancje. Składnik ten redukuje też liczne przebarwienia, które pojawiają się po spożyciu produktów takich jak kawa, herbata czy wino. Nic więc dziwnego, że czarna pasta do zębów jest świetnym rozwiązaniem pod kątem regeneracji dziąseł, a także ochrony przed próchnicą i wzmocnienia szkliwa. Warto również wspomnieć o niskim współczynniku RDA. Jego obecność jest doceniana przez osoby o wrażliwym uzębieniu. Pacjenci, którzy regularnie stosują czarną pastę przyznają, że na satysfakcjonujące efekty nie trzeba długo czekać. W wielu przypadkach są one widoczne już po kilku tygodniach.

Czarna pasta pozwoli Ci zadbać o higienę jamy ustnej. Ładny uśmiech gwarantowany!

Chcąc cieszyć się bielszymi i zdrowszymi zębami, można sięgnąć po pastę z węglem aktywnym w składzie. Gdzie ją znaleźć? Najlepiej szukać w sprawdzonych, zaufanych sklepach internetowych, takich jak np. HELLODENT. Znajdują się tam profesjonalne produkty dla pacjentów oraz stomatologów. Niewątpliwym plusem zakupów w sklepie internetowym, jest zaoszczędzony czas i duży komfort, wynikający z braku konieczności wychodzenia z mieszkania. W domowym zaciszu można ze spokojem przyjrzeć się ofercie, a także bez pośpiechu zapoznać się z cenami.

Nie da się ukryć, że innowacyjny produkt, jakim jest czarna pasta do zębów, różni się od tradycyjnych rozwiązań. Różnicę widać przede wszystkim w składzie. Najczęściej pasta tego typu zawiera:
ksylitol – składnik, charakteryzujący się działaniem antybakteryjnym. Świetny w ochronie szkliwa i zapobieganiu wystąpienia próchnicy.
olej kokosowy – dobroczynny olej, zawierający wiele witamin i minerałów. Niezastąpiony w regeneracji dziąseł.
aktywny węgiel – pomimo czarnej barwy, wykazujący działanie wybielające. Usuwa osad i przebarwienia, które pojawiają się po spożyciu pokarmów.

Jeśli zależy Ci na bielszym uśmiechu, wypróbowanie czarnej pasty do zębów będzie dobrym wyborem. Bardzo prawdopodobne, że działanie okaże się na tyle zadowalające, że nie zechcesz już wrócić do zwykłej pasty! Czasami warto zaryzykować i zmienić stare przyzwyczajenia. Nawet, gdy w grę wchodzi stosowanie intensywnie czarnej pasty, tak bardzo innej od tej, którą już znasz.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here