Dlaczego warto mieszkać na Osiedlu Nowy Horyzont we Wrocławiu

0
Reklama

Wrocław należy niewątpliwie do najciekawszych miast w Polsce. Na jego atrakcyjność wpływa między innymi zabytkowa architektura, nowoczesna infrastruktura oraz ogromne perspektywy, szczególnie dla młodych ludzi. We Wrocławiu stale pojawiają się też nowe, atrakcyjne inwestycje deweloperskie, do których należy między innymi osiedle Nowy Horyzont zagospodarowane przez grupę deweloperską GEO.

Mieszkania na osiedlu Nowy Horyzont

Ustronne, spokojne położenie i jednocześnie łatwy i szybki dojazd do centrum sprawiają, że osiedle Nowy Horyzont stanowi atrakcyjną ofertę dla każdego. Inwestycja znajduje się na ulicy Łomnickiej we Wrocławiu. W pobliżu znajdują się sklepy, szpital i apteka, a także placówki oświatowe – szkoła oraz przedszkole. Ponadto, w okolicy znajdują się również piękne tereny zielone, umożliwiające bliski kontakt z naturą każdego dnia.

Dlaczego warto wybrać inwestycję Nowy Horyzont?

Osiedle znajduje się w świetnej, dynamicznie rozwijającej się lokalizacji w zachodniej części Wrocławia. Spokojna okolica, rozległe tereny zielone oraz plac zabaw na bezpiecznym, ogrodzonym osiedlu sprawiają, że to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi i nie tylko. Świetnie poczują się tutaj wszyscy, którzy poszukują ciszy i spokoju, a jednocześnie chcą korzystać ze wszystkich miejskich udogodnień, takich jak bliskość sklepów, centrów handlowych oraz transportu miejskiego.

Na osiedlu Nowy Horyzont, dostępne są mieszkania o różnym metrażu. Najmniejsze to kawalerki o powierzchni 28 metrów, największe natomiast są mieszkania czteropokojowe o powierzchni mniej więcej 80 metrów kwadratowych. Z oferty mogą więc skorzystać zarówno single, jak i małżeństwa, czy nawet rodziny z dziećmi. Każdy z nich może znaleźć mieszkanie, które będzie odpowiadało jego indywidualnym potrzebom!

Reklama

Wszystkie mieszkania wyposażone są w balkony lub tarasy i posiadają funkcjonalny, starannie zaprojektowany układ pomieszczeń. Całe osiedle jest ogrodzone, co dodatkowo podnosi poziom bezpieczeństwa. Wszystko to sprawia, że osiedle Nowy Horyzont stanowi bardzo atrakcyjną i konkurencyjną ofertę.

Wrocław – miasto, w którym warto zamieszkać

Każdy, kto miał okazję zobaczyć Wrocław, może potwierdzić, że miasto te ma wyjątkowy klimat i niepowtarzalny charakter. Atrakcyjne położenie między dopływami Odry czyni go jednym z najpiękniejszych miast w Polsce, a nawet w całej Europie. Wrocław zachwyca także przepiękną architekturą. Wrażenie robi wspaniała Hala Stulecia, w której odbywa się wiele ważnych wydarzeń kulturalnych. Nie można też zapomnieć o wspaniałym Ratuszu, Starym Rynku oraz Ostrowie Tumskim. Na mapie Wrocławia wciąż pojawiają się też nowe atrakcje, jak Sky Tower, należący do najwyższych budynków w Polsce, a także nowoczesne, tropikalne Afrykarium we wrocławskim Zoo. We Wrocławiu po prostu nie można się nudzić!

Prócz licznych zabytków oraz atrakcji turystycznych, Wrocław zapewnia też duże możliwości rozwoju oraz kariery. Wysoki poziom szkolnictwa oraz duża ilość miejsc pracy czynią z tego miasta odpowiednie miejsce do osiedlenia się i pozostania tu na dłużej!

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here