Druga ofiara śmiertelna wypadku na pasach

0
Wypadek w Lędzinach; fot; KPP Bieruń/112Tychy.pl
Reklama

Jak poinformowała nas dziś (12.11) sierż. sztab. Katarzyna Szewczyk z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu, we wtorek 10 listopada w szpitalu w Oświęcimiu zmarł 71-letni mężczyzna potrącony na przejściu dla pieszych w Lędzinach Hołdunowie. To druga ofiara śmiertelna tego wypadku.

Jak informuje sierż. sztab. Katarzyna Szewczyk, 71-letni mężczyzna w wyniku wypadku doznał obrażeń głowy. Kontakt z nim był utrudniony. 71-latek zmarł w szpitalu w Oświęcimiu 10 listopada. Tym samym to druga ofiara śmiertelna tego zdarzenia.

Przypomnijmy, że 6 listopada ok. godz. 19.50 doszło do potrącenia dwojga pieszych na pasach w rejonie skrzyżowania ul. Hołdunowskiej z ul. Ruberga. W 71-latka i 53-letnią kobietę uderzył samochód marki BMW. Prowadziła go 20-letnia kobieta. Kierująca była trzeźwa.

Zderzenia z samochodem nie przeżyła 53-letnia kobieta. Strażacy i ratownicy medyczni podjęli reanimację, ale nie udało się przywrócić funkcji życiowych 53-latce.

Poszkodowany w wypadku mężczyzna z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala w Oświęcimiu. Niestety, zmarł 10 listopada.

Reklama

Bieruńscy policjanci wyjaśniają przyczyny i okoliczności wypadku. Szukają też jego świadków. Prokuratura Rejonowa w Tychach prowadzi śledztwo w tej sprawie. Informacje w tej sprawie należy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu przy ul Turystycznej 1a, tel.: 32 323 32 55, 32 323 32 80, 32 323 32 85.

(J)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here