Dwie 13-latki potrącone na pasach

0
Po potrąceniu na alei Bielskiej; fot. 112Tychy.pl

W piątek 22 grudnia ok. godz. 16.10 na oznakowanym przejściu dla pieszych na al. Bielskiej (w rejonie skrzyżowania z ul. Cichą) doszło do potrącenia dwóch 13-letnich dziewczynek.

Nastolatki przechodziły przez pasy. Na prawym pasie jezdni w kierunku na Kobiór zatrzymał się samochód, aby je przepuścić. Niestety lewym pasem jechał saab, którego kierowca nie zatrzymał się przed „zebrą” i potrącił 13-latki.

Jak informuje nas dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Tychach, dziewczynki miały dużo szczęścia. Skończyło się na ogólnych potłuczeniach. Poszkodowane zostały przewiezione na szczegółowe badania do szpitala w Katowicach Ligocie. Kierowcy saaba odebrano prawo jazdy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Fot. 112Tychy.pl

To już drugie potrącenie nastolatek na przejściu dla pieszych w ostatnim czasie. 20 listopada na oznakowanym przejściu dla pieszych na DK 44 w Mikołowie 31-letni tyszanin jadący audi potrącił 13- i 14-latkę oraz 20-latka. 13-latka zginęła na miejscu, a 14-latka zmarła w trakcie reanimacji w karetce. Ranny 20-latek trafił do mikołowskiego szpitala. Więcej o tym wypadku tutaj.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here