Dwie osoby zginęły w wypadku na al. Bielskiej

1
Wypadek na al. Bielskiej 27.12.2018r.; fot. KMP Tychy/www.112Tychy.pl

Dwie osoby zginęły w wypadku na al. Bielskiej. Wczoraj (27.12) na al. Bielskiej w Tychach samochód marki Suzuki zderzył się z autem marki Honda. Zginęły dwie osoby w wieku 71 lat.

– Tyscy policjanci wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, w którym, po zderzeniu samochodów suzuki i honda, śmierć poniosły dwie osoby – informuje nas st. asp. Barbara Kołodziejczyk, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Tychach. – Ze wstępnych ustaleń policjantów będących na miejscu zdarzenia wynika, że 71-letni tyszanin. kierujący suzuki, z nieznanych dotąd przyczyn zjechał na przeciwległy pas jezdni i zderzył się z jadącą z naprzeciwka hondą, kierowaną przez 71-letnią kobietą (mieszkankę Kobióra).

Kierowca suzuki, jak słyszymy, zginął na miejscu. Ciężko ranną kobietę przewieziono do szpitala w Tychach. Niestety, na skutek doznanych obrażeń, zmarła.

– Policjanci zabezpieczali miejsce zdarzenia, przeprowadzili oględziny oraz kierowali ruchem – mówi st. asp. Kołodziejczyk. – Prokurator zarządził sekcję zwłok, a pojazdy zostały zabezpieczone do dalszych badań. Stróże prawa będą wyjaśniać szczegóły okoliczności tego tragicznego zdarzenia pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Tychach.

(vis)

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here