Festiwal Smaku w Tychach: lista lokali

0

Już w najbliższym tygodniu w Tychach (5-9 czerwca) w Tychach odbędzie się Festiwal Smaku. W tych czasie najlepsze restauracje i kawiarnie w mieście zaserwują specjalnie na tę okazję przygotowane, popisowe dania w promocyjnych cenach. Oto lista tyskich restauracji i kawiarni biorących udział w Festiwalu Smaku (w aktualizacji):

1. W Międzyczasie – coffee&restaurant
2. Restauracja Huta Paprocka
3. Restauracja Joker
4. Restauracja Zielony Smok
5. Restauracja La Cantina Tychy
6. Gospoda pod Kogutem
7. U Przewoźnika Restauracja Przyjęcia
8. Ristorante Osteria le Botti
9. Misz Masz cafe & bistro
10. Grill Pub Tychy
11. słoik & kawa
12. Hotel Stara Poczta Tychy

Zapraszamy na oficjalną stronę Festiwalu Smaku oraz na konto facebookowe wydarzenia. Zachęcamy też do śledzenia tego konta, ponieważ odbywają się tam już konkursy z nagrodami. Uczestnicy festiwalu nagradzani są m.in. za swoją aktywność na profilu facebookowym wydarzenia (zdjęcia z lokali, videorelacje itp.).

Zachęcamy też do ściągnięcia na telefon bezpłatnej aplikacji z pełną listą lokali, galerią zdjęć, danymi kontaktowymi i intuicyjną nawigacją.

Celem festiwalu jest zachęcenie do odkrywania nowych smaków oraz odwiedzania lokali z najsmaczniejszym menu w mieście. Natomiast głównym założeniem tego wydarzenia jest aktywizacja życia miasta i jego mieszkańców, promowanie idei „slow food” oraz wspieranie lokalnej przedsiębiorczości – gastronomów oraz restauratorów.

– Najwyższy poziom kulinarny, różnorodność, kreatywność, świetna atmosfera, miła obsługa – to wszystkie cechy, które wyróżniają Festiwal Smaku w Tychach. Będzie okazja, aby spróbować nowych dań w ulubionych restauracjach i kawiarniach lub poznać zupełnie nowe miejsca i przekonać się o ich wysokim poziomie – mówi Kamil Dutkiewicz, współorganizator wydarzenia.

Restauracje serwują festiwalowe menu w cenie 9 zł przystawka, 15 zł danie główne, 20 zł cały zestaw. Kawiarnie – 5 zł napój, 7 zł – deser a 10 zł kosztować będzie cały zestaw. Na specjalnie przygotowanej mapie mieszkańcy mogą zaplanować swoją kulinarną przygodę. – Już wkrótce dostępna będzie oficjalna lista lokali biorących udział w Festiwalu Smaku oraz zdjęcia proponowanych przez nie dań – zapewnia Kamil Dutkiewicz.

Serwowane dania będą nieco mniejsze niż standardowe porcje, natomiast ceny są niezmienne dla wszystkich restauracji i kawiarni biorących udział w wydarzeniu.
Na aktywnych uczestników Festiwalu Smaku czekać będą liczne nagrody od partnerów – klubów fitness, gabinetów spa, salonów kosmetycznych i wielu innych.

Festiwal Smaków odbył się już w przeszłości w Radomiu, Częstochowie, Zabrzu, Rybniku, Kielcach, Gliwicach oraz Bielsku-Białej i wszędzie odniosło sukces.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here