Festyn dla Maciusia. W programie Łowcy.B

0

Jutro, czyli w niedzielę 6 września, na boisku LKS Znicz w Jankowicach koło Pszczyny odbędzie się festyn dla Maciusia Cieślika, który potrzebuje najdroższego leku świata. W programie festynu m.in. Łowcy.B.

O dwuletnim Maćku pisaliśmy tutaj. Trwają akcje mające pomóc zebrać zawrotną sumę ponad 9 milionów złotych na leczenie chłopczyka. Zbiórka trwa m.in. na portalu SiePomaga. W akcje zbierania środków włączają się kolejne grupy ludzi, m.in. biegacze (Maraton Życia), samorządowcy, strażacy. Trwają licytacje, zbierane są pieniądze przez stowarzyszenie Omnibus. Środków przybywa, ale wciąż daleko do zebrania potrzebnej kwoty.

W niedzielę 6 września odbędzie się festyn w Jankowicach (z tej miejscowości jest mały Maciek). Impreza zostanie zorganizowana na boisku LKS Znicz. Początek o 12.00. Zagra DJ Olek. Na godzinę 15.00 zaplanowano występ kabaretu Łowcy.B. Godzinę później będą prowadzone licytacje. O 18.00 wystąpi zespół BUTG,  a o 19.00 Free Trip. Imprezę poprowadzi Jacek Kobyliński.

Organizatorami imprezy są Ośrodek nad Dokawą i kwiaciarnia Dalia. Honorowy patronat – burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, MORiS Pszczyna, Pszczyńskie Centrum Kultury.

(r)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here