Fordem w skuter. Interweniowało pogotowie lotnicze

0
Fot. 112Tychy.pl

Dzisiaj (6 września) ok. godz. 16.20 na ul. Serdecznej, na wysokości wyjazdu z parkingu zakładu Lear Corporation Poland, doszło do wypadku. Jak informuje portal 112Tychy.pl, 37-latek na skuterze zderzył się z osobowym fordem focusem. Prowadzącego skuter mężczyznę zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca fordem 25-letnia kobieta w trakcie włączania się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu skuterem 37-letniemu mężczyźnie doprowadzając do zderzenia. Obrażenia wewnętrzne mężczyzny były na tyle poważne, że lekarz podjął decyzję o konieczności transportu poszkodowanego do szpitala specjalistycznego w Sosnowcu śmigłowcem LPR. Lądowisko helikoptera w rejonie na ul. Serdecznej zabezpieczali strażacy.

Na czas działań ratunkowych ruch na ulicy Serdecznej wstrzymano (zostały wyznaczone objazdy). Po prawie dwóch godzinach uszkodzone pojazdy zostały usunięte z drogi i przejazd został przywrócony. Szczegóły przebiegu wypadku ustalają tyscy policjanci.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here