Fotograficzny rok

0
Fot. Marta POLOCZEK
Reklama

Pomimo że do końca roku jeszcze miesiąc, oni już podsumowują swoje 12 miesięcy. Członkowie Tyskiego Towarzystwa Fotograficznego oraz Miejskie Centrum Kultury zapraszają na wystawę pt. „2018”, na której jak w kalejdoskopie zobaczymy to, co działo się w minionym już niemal roku.

Fotografujący tyszanie zapraszają do wspólnej fotopodróży po odległych miejscach i tych, które dobrze znamy z naszego otoczenia. Na wystawie zobaczyć można zdjęcia czarno-białe i kolorowe, architekturę i makro, przyrodę i sport, reportaż i portret wykonane przez pasjonatów należących do TTF.

O swoim zdjęciu Marta Poloczek, autorka fotografii promującej ekspozycję, opowiada w nawiązaniu do swoich pasji: „Fotografia i morsowanie pojawiły się w moim życiu niemalże równocześnie i co tu dużo mówić, odmieniły je o 180 stopni. Stałam się morsem i fotografem amatorem uwieczniającym powiększająca się z tygodnia na tydzień grupkę zapaleńców”.

Na wystawie znowu będzie można się przekonać, że obraz wyraża więcej niż tysiąc słów. Tyskie Towarzystwo Fotograficzne po raz kolejny pokazuje swoją uniwersalność i różnorodne podejście do fotografii. Wystawie towarzyszy 16-stronicowy folder z wybranymi zdjęciami.

Reklama

Wernisaż wystawy oraz slideshow odbył się 29 listopada w dolnym holu i sali projekcyjnej Pasażu Kultury Andromeda. Ekspozycja będzie czynna w Andromedzie do 11 stycznia 2019 r.
(JJ)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here