GKS Tychy prosi o wsparcie. Koszulki z nazwiskami kibiców

0

Klub piłkarski GKS Tychy zwrócił się z prośbą o finansowe wsparcie do swoich kibiców. W zamian za zakup wirtualnego biletu na mecz (rozgrywki ligowe zostały zawieszone do 26 kwietnia z powodu epidemii koronawirusa), w przyszłym sezonie nazwiska fanów znajdą się na koszulkach meczowych GKS-u

– „Kupuj wirtualnie – pomagaj realnie”. To hasło będzie najprawdopodobniej towarzyszyło GKS Tychy w najbliższych tygodniach. Klub zawsze mógł liczyć na swoich wiernych i oddanych kibiców. Wspólnie przeżyliśmy już wiele trudnych chwil, ale zawsze wychodziliśmy z nich zwycięsko. Teraz ponownie klub prosi fanów o pomoc – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy GKS Tychy.

– Stawka tego meczu jest jednak inna niż zazwyczaj. Trybuny Stadionu Miejskiego muszą świecić pustkami. To bardzo smutny widok, ale wiemy, że obecna sytuacja jest trudna dla nas wszystkich.  W ostatnich dniach otrzymujemy od naszych kibiców wiele sygnałów wsparcia i gotowości do pomocy. W takich chwilach jesteśmy wielką „Trójkolorową” rodziną – mówi Krzysztof Trzosek, rzecznik prasowy GKS Tychy.

Specjalny apel do kibiców wystosował również sternik tyskiego klubu. Leszek Bartnicki zwraca się w nim bezpośrednio do wszystkich fanów GKS Tychy.

– Kibice mogą nabywać wirtualne bilety na mecz ze Stalą Mielec. Koszt wejściówki wynosi 30 zł. W zamian nazwisko każdego kibica, który kupił cegiełkę znajdzie się na koszulkach meczowych, które przygotujemy na sezon 2020/21. Mam nadzieję, że będą to koszulki wypełnione nazwiskami naszych kibiców – dodaje Leszek Bartnicki, prezes KP GKS Tychy.

Jak informuje rzecznik klubu, każda osoba może nabyć nieograniczoną liczbę wejściówek. Specjalne, wirtualne bilety można zakupić przez stronę internetową bilety.gkstychy.info.

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here