GKS Tychy: wysoka porażka piłkarzy w Bytowie

0
Keon Daniel musiał opuścić boisko w Bytowie po drugiej żółtej kartce - fot. Mateusz Długasiewicz

Nie udała się wyprawa piłkarzy GKS-u Tychy do Bytowa. Tamtejsza Bytovia ograła podopiecznych Ryszarda Tarasiewicza aż 4:1, a tyszanie mecz kończyli w dziesiątkę.

Do przerwy gospodarze prowadzili 1:0, ale niedługo po wznowieniu gry wyrównał Mateusz Grzybek. Z remisu tyszanie cieszyli się tylko siedem minut, bo na prowadzenie Bytovię wyprowadził Filip Burkhardt.

Na 10 minut przed końcem za drugą żółtą kartkę boisko opuścić musiał Keon Daniel. Przewagę zawodnika gospodarze udokumentowali kolejnymi bramkami – w 85. minucie trafił Letniowski, a w doliczonym czasie gry wynik na 4:1 ustalił Procyszyn.

Bytovia Bytów – GKS Tychy 4:1 (1:0)