Groził matce, że ją spali

0
fot. policja

Wyjątkowo agresywnego 43-latka zatrzymali 23 października policjanci z Komisariatu Policji w Orzeszu. Mężczyzna groził swojej matce pozbawieniem życia. Przyszedł do jej domu, krzyczał i wyzywał, potem zagroził, że spali ją i cały dom. 

23.10 po godz. 16.00 w Orzeszu przy ulicy Powstańców przestraszona 68-latka zaalarmowała policjantów zaraz po tym, jak jej syn wszczął przed domem awanturę Żądał aby kobieta wpuściła go do środka. Kiedy odmówiła – nietrzeźwy agresor przeskoczył przez płot i pobiegł w kierunku stodoły, w której składowane było siano i słoma. Wcześniej krzyczał, że spali matkę razem z domem.

43-latek został szybko przez policjantów obezwładniony i przewieziony do komisariatu. Badanie stanu trzeźwości wykazało u mieszkańca Orzesza ponad trzy promile alkoholu w organizmie. Trafił do aresztu. W trakcie przesłuchania kobiety okazało się, że to nie pierwszy tego typu wybryk jej syna. Pierwszy raz groził on matce już w czerwcu ubiegłego roku.

Policja wystąpi do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci dozoru policyjnego oraz zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Mężczyźnie grozi do dwóch lat więzienia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here