Groził żonie śmiercią

0
51-latek ponownie zatrzymany. Tym razem trafił do aresztu; fot. KPP Mikołów

Policjanci po raz kolejny zatrzymali 51-latka, który znęca się nad swoją żoną. Tym razem dostał się do jej mieszkania, wszczął awanturę i groził kobiecie śmiercią.

Mimo wydanego w połowie maja br. prokuratorskiego nakazu opuszczenia mieszkania oraz zakazu zbliżania się do swojej ofiary, mieszkaniec Łazisk Górnych ponownie zaczął nękać kobietę.

1 czerwca mężczyzna w mieszkaniu żony wszczął awanturę, wyzywał ją i popychał. Był pod wpływem alkoholu. Na miejsce wezwany został patrol policji. Mundurowi zatrzymali 51-latka, który następnego dnia usłyszał zarzuty kierowania wobec żony groźby pozbawienia życia, uporczywego nękania oraz naruszenia nietykalności cielesnej.

Jak się okazało, wyzwiska oraz groźby były w tym domu na porządku dziennym, a 51-letni mąż nie widział niczego złego w swoim postępowaniu.

Sąd nie miał żadnych wątpliwości, co do zasadności złożonego przez łaziskich śledczych wniosku i zastosował wobec podejrzanego tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy. Za przemoc domową grozi do 5 lat więzienia.

O sprawie 51-latka z Łazisk Górnych pisaliśmy 11 maja. Wówczas nietrzeźwy awanturnik dobijał się drzwi mieszkania. Podczas interwencji mundurowych nie reagował na wydawane przez nich polecenia. Był agresywny. Splunął w twarz strażnika miejskiego oraz na mundur policjanta. Więcej poniżej:

Opluł policjanta i strażnika miejskiego, znęcał się nad rodziną

(J)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here