Hokej z Gwiazdami przełożony

0
Jedna z poprzednich edycji Hokeja z Gwiazdami; fot. NI

Ze względu na żałobę narodową i pogrzeb zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza (19 stycznia), termin imprezy Hokej z Gwiazdami 2019 na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został przełożony na 2 lutego na godz. 17.00.

Mecze Hokejowej Reprezentacji Artystów Polskich na Stadionie Zimowym od 17 lat są główną atrakcją finału WOŚP w Tychach. W tym roku HRAP miała 19 stycznia rozegrać spotkanie z ekipą telewizji TVN. Dochód z imprezy ma być przekazany na rzecz WOŚP.

Jak poinformowali organizatorzy, ze względu na żałobę narodową wprowadzoną przez prezydenta RP w dniu pogrzebu zamordowanego Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska (zmarł 14.01 od ran zadanych nożem na scenie podczas finału WOŚP w Gdańsku), Hokej z Gwiazdami został przełożony na sobotę, 2 lutego, na godz. 17.00.

Jak zapewniają organizatorzy, już zakupione bilety zachowują ważność (ciągle można je nabywać). Kto nie może uczestniczyć w imprezie 2 lutego, może dokonać zwrotu biletu w miejscu, gdzie go zakupił. Program imprezy nie ulega zmianie.

(J)

Dodaj komentarz