Internet Symetryczny – rozwiązaniem dla twojego biznesu

0

Klasyczny Internet dostępny u większości operatorów oraz dostawców Internetu często okazuje się niewystarczający dla profesjonalistów, pomimo pozornie dużej prędkości, o której informuje się w reklamie. Wynika to z prostego faktu, że wielkie prędkości, o których mówi się w reklamach – dotyczą prędkości ściągania plików. Natomiast w pracy specjalisty, często równie ważna, a czasem nawet ważniejsza jest prędkość wysyłania plików. Niestety ta zwykle nie idzie w parze z tą pierwszą i jest znacznie mniejsza.

Co to jest Internet Symetryczny

Internet Symetryczny stanowi idealne rozwiązanie dla osób, dla których prędkość wysyłania danych jest równie istotna, co prędkość ich ściągania. Internet Symetryczny gwarantuje, że prędkość wysyłania będzie taka sama jak prędkość podbierania. Kiedy zamawiasz normalny Internet o prędkości 10Mb/s – niemal zawsze jest to Internet, którego prędkość pobierania wynosi 10Mb/s, natomiast prędkość wysyłania jest znacznie mniejsza. Wybierając Internet Symetryczny, możesz mieć pewność, że obydwie te prędkości będą na równie wysokim poziomie.

Internet Symetryczny stanowi niezbędne narzędzie w pracy każdego specjalisty bardzo firmy, której działalność związana jest z wysyłaniem dużych plików. Bez wątpienia dotyczy to fotografów, grafików, czy filmowców – których pliki wysyłane do klienta nie rzadko ważą wiele gigabajtów. Internet Symetryczny gwarantuje szybką, niezawodną i komfortową pracę, a także znacząco zwiększa jakość świadczonych przez ciebie usług. W końcu bez wątpienia twoi klienci wola dostać przygotowane dla nich pliki w ciągu kilku godzin od ukończenia prac, niż na przykład w ciągu tygodnia.

Internet Symetryczny oferuje też po prostu zupełnie nową jakość pracy. Dzięki szybkiej prędkości wysyłania danych, będziesz mieć możliwość konsultacji efektów swoich prac w ciągu ich wykonywania, dzięki temu, że przesłanie projektu znajdującego się w trakcie produkcji przestanie być czasochłonną i mozolną czynnością.

Internet Symetryczny – oferta

Jednym z najlepszych dostawców Internetu Symetrycznego na polskim rynku bez wątpienia jest Netia. Przepustowość wdrożonej dla Ciebie usługi przez Netię rośnie wraz z rozwojem Twojego biznesu i jest możliwa w ramach usługi od 1Mb do 100G. Jeśli istotne jest dla ciebie to, aby twoje łącze internetowe było w 100% niezawodne, Netia oferuje możliwość podłączenia dwóch niezależnych łącz do jednej lokalizacji. Dzięki samoczynnemu przełączaniu się łączą w przypadku awarii, gwarantuje to praktycznie w 100% niezawodną usługę. Wybierz Internet Symetryczny dla swojej firmy już teraz!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here