Jedno zakażenie koronawirusem w rejonie PSSE Tychy

0
Bieruń, rynek; fot. Jarosław Jędrysik

Ministerstwo Zdrowia poinformowało 21 lipca o godz. 10.30, że w ciągu ubiegłej doby na terenie województwa śląskiego nie było ani jednego przypadku zgonu z powodu COVID-19. Na terenie nadzorowanym przez Powiatową Stację Sanitarno-Epidemiologiczną w Tychach zanotowano jedno zakażenie koronawirusem.

W ciągu ubiegłej doby w całym województwie śląskim nie było zgonów spowodowanych koronawirusem. Tak więc liczba wszystkich ofiar śmiertelnych epidemii na terenie Tychów i powiatów mikołowskiego, pszczyńskiego i bieruńsko-lędzińskiego (liczona od początku epidemii) nie zmieniła się i wciąż wynosi 847.

W powiecie bieruńsko-lędzińskim doszło do jednego zakażenia SARS-CoV-2; w Tychach i powiatach mikołowskim oraz pszczyńskim nie było zakażeń koronawirusem. W województwie śląskim stwierdzono 10 zakażeń.

W Polsce liczba zakażeń wzrosła do 2 881 718, liczba zgonów zwiększyła się do 75 222 (wzrost o 3, w przypadkach tych covidowi towarzyszyły inne choroby), liczba osób, które do tej pory wyzdrowiały – 2 653 025 (wzrost o 82).

 

(pp)

W województwie śląskim nikt nie zmarł z powodu COVID-19

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here