„Kolej na Beskidy”, czyli Koleje Śląskie zorganizują wycieczki w góry

0
Reklama

Koleje Śląskie we współpracy z przewodnikami Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego organizują akcję „Kolej na Beskidy”. Od lipca do września 2021 r., w każdą ostatnią sobotę miesiąca, pasjonaci wędrówek będą mogli udać się na bezpłatną wycieczkę w góry razem z licencjonowanym przewodnikiem.

– Zasięg siatki połączeń oraz blisko 400 pociągów uruchamianych przez Koleje Śląskie każdego dnia pozwalają dotrzeć do najbardziej odległych i malowniczych zakątków województwa, które szczególnie latem przyciągają szerokie grono turystów – mówi Tomasz Musioł, rzecznik prasowy Kolei Śląskich. – Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, śląski przewoźnik z przewodnikami PTTK po raz kolejny organizują akcję „Kolej na Beskidy”. To wyjątkowa okazja dla osób podróżujących pociągami Kolei Śląskich do poznania uroków Beskidu Małego, Śląskiego, Żywieckiego, ich historii oraz zwyczajów.

Kto może wziąć udział w akcji „Kolej na Beskidy”? Warunkiem uczestnictwa, jak słyszymy, jest wysłanie elektronicznego zgłoszenia oraz posiadanie ważnego biletu na przejazd pociągiem Kolei Śląskich do stacji, w której rozpoczyna się wycieczka w dniu jej rozpoczęcia. Liczba uczestników każdej wycieczki jest ograniczona do 20 osób. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Najbliższa wycieczka w ramach akcji „Kolej na Beskidy” odbędzie się 31 lipca 2021 r. na trasie: Zwardoń – Rachowiec – Sól Kiczora – Wielka Zabawa – Rajcza. Z Rajczy uczestnicy wycieczki rozpoczną (pociągiem) podróż powrotną.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji „Kolej na Beskidy” (w tym formularz zgłoszenia oraz regulamin wycieczek) można znaleźć na stronie www: https://www.kolejeslaskie.com/turystyka/kolej-na-beskidy/.

Reklama

(pp)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here