Koleje Śląskie wprowadzają zniżki i zachęcają do kupna superbiletów 

0
fot. ZB
Reklama

Koleje Śląskie, jako pierwszy polski przewoźnik regionalny, wprowadzają możliwość korzystania z innowacyjnej taryfy pozaszczytowej ze zniżką do 20 proc. To tylko jedno z zaproponowanych rozwiązań, które zacznie obowiązywać od jutra, tj. od 1 września 2021 r.

Jak informuje Tomasz Musioł, rzecznik prasowy Kolei Śląskich, 1 września wchodzi w życie druga faza zmian, które mają na celu uproszczenie taryfy przewozowej w pociągach Kolei Śląskich. Pierwsza faza weszła w życie 10 maja 2021 roku, a cały proces powinien zakończyć się w 2022 r.

– Jesteśmy kręgosłupem komunikacyjnym regionu – mówi Patryk Świrski, prezes Kolei Śląskich. – Obsługując 16 linii oraz uruchomiając blisko 400 pociągów każdego dnia dajemy pasażerom możliwość dotarcia w szybki, bezpieczny, komfortowy i przystępny cenowo sposób do najbardziej odległych zakątków województwa śląskiego. Doskonale rozwinięta siatka połączeń z jednej strony stanowi ogromny potencjał, z którego na co dzień mogą korzystać wszyscy mieszkańcy Śląska, a z drugiej jest również wielowymiarowym wyzwaniem dla ekspertów spółki, którzy stale monitorują liczbę pasażerów i zainteresowanie poszczególnymi trasami oraz tworzą analizy, w oparciu o które wprowadzamy nowe oferty i aktywności promocyjne.

– Podążając za trendami europejskimi, Koleje Śląskie, jako pierwszy polski przewoźnik regionalny, od 1 września 2021 r. wprowadzają możliwość korzystania z innowacyjnej taryfy pozaszczytowej ze zniżką do 20 proc. – informuje Tomasz Musioł, rzecznik prasowy KŚ. – Na pasażerów czekać będzie również szereg najbardziej atrakcyjnych ofert. Silesia 24 pozwoli na podróżowanie po całym województwie śląskim zarówno pociągami Kolei Śląskich, jak i komunikacją ZTM, bez ograniczeń przez 24 godziny za jedyne 38 złotych. Silesia Duo umożliwi zabranie w weekendy oraz święta drugiej osoby za dopłatą złotówki. Strefowy Superbilet 24 (w cenie 15 zł) będzie uprawniał do korzystania z pociągów Kolei Śląskich oraz komunikacji ZTM na terenie Metropolii przez 24 godziny. Zupełną nowość stanowią superbilety miesięczne będące odpowiednikami dotychczasowych metrobiletów, które umożliwią podróż pociągami Kolei Śląskich w wybranych strefach Metropolii. Bilety te po raz pierwszy pojawią się w sieci sprzedaży śląskiego przewoźnika i będą honorowane w wyznaczonych obszarach komunikacji ZTM. Wprowadzone zostaną również atrakcyjne oferty dla osób podróżujących wspólnie. Oferta Mała Grupa Poza Szczytem proponuje zniżkę 25 proc., a Rodzina w nowej odsłonie umożliwi podróż aż 9 osobom ze zniżką 30 proc.

– Na co dzień podejmujemy działania, które mają zachęcać do bezpiecznego podróżowania z nami. Stale wskazujemy również na wszystkie zalety wyboru kolei, jako doskonałego środka transportu podkreślając jego wygodę, krótki czas podróży, ekologię i bezpieczeństwo – mówi Alicja Omięcka, wiceprezes Kolei Śląskich. – Nowe atrakcyjne oferty to kolejny krok w stronę pasażerów, których komfort i satysfakcja z podróży są dla nas najważniejsze.

Reklama

Szczegóły na stronie www.kolejeslaskie.pl.

(pp)

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here