Kolizja na Górce Mikołowskiej

0
fot. policja

Kolizja na Górce Mikołowskiej. Dziś (9.11) wczesnym rankiem na odcinku ulicy Braterskiej (Górka Mikołowska) w Mikołowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W kolizji wzięły udział dwie osobówki: citroen oraz audi. Na szczęście obeszło się bez poważniejszych skutków. Jedynym poszkodowanym w zdarzeniu okazał się pasażer audi, 32-letni mieszkaniec Mikołowa. Sprawcy zdarzenia zatrzymano prawo jazdy.

Według ustaleń policjantów mikołowskiej drogówki około godziny 6.00 na ulicy Braterskiej w Mikołowie kierująca samochodem marki Audi A4 28-letnia mikołowianka, wykonując manewr skrętu w lewo, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu citroenem 45-letniemu mieszkańcowi Chorzowa. Mężczyzna jechał od Tychów w kierunku Katowic. Na skutek tego doszło do zderzenia się obu pojazdów.

Jedynym poszkodowanym w kolizji okazał się 32-letni mąż kobiety, który w momencie zdarzenia siedział jako pasażer audi. Mężczyzna z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Kobiecie zatrzymano prawo jazdy. W mikołowskiej komendzie przeprowadzone zostaną czynności wyjaśniające w sprawie o wykroczenie, następnie sprawa trafi do sądu rejonowego.
Źródło: KPP Mikołów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here