Koncerty i nocne zwiedzanie w Muzeum Energetyki

0
Ostatni koncert w Muzeum Energetyki w ramach "Otwartej Sceny"
Jak informuje Mateusz Wróbel z Muzeum Energetyki w Łaziskach Górnych, w piątek 20 maja o godz. 19.00 podczas ostatniego koncertu w ramach cyklu „Otwarta Scena” wystąpią grupy Kraina Wolności oraz Strzyga.

Kraina Wolności to duet muzyczny i życiowy tworzący autorskie kompozycje, inspirowane muzyką lat 60. i epoką dzieci kwiatów. Ich muzyka opiera się na kultowych gitarach polskiej marki Defil, co nadaje całości specyficznego brzmienia oraz wydźwięku. Ich muzyczne inspiracje to rhythm’n’blues, blues, flower power.

Strzyga! to pochodzący ze Śląska duet muzyczny, który z ironicznym uśmiechem zapuszcza się w posępne rejony kultury oraz sfery wierzeniowej. Interesują ich miejsca zamieszkałe przez złowróżbne i groteskowe wytwory ludzkiej wyobraźni. Duet wykonuje autorską muzykę akustyczną. 

Bilety w cenie 7 zł do nabycia w kasie w dniu koncertów.

Dzień później, 21 maja Muzeum Energetyki zaprasza na wyjątkową noc w muzeum. Będzie to jedyna taka okazja na wieczorne zwiedzanie (należy zabrać ze sobą latarki). Z tej okazji Muzeum Energetyki będzie otwarte od godz. 19.00-23.00. Wstęp wolny.

Więcej na www.muzeumenergetyki.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here