Konkurs „Zrozumieć niepełnosprawność”. Namaluj lub napisz!

0
materiały organizatora

Zespół Szkół Specjalnych przy Uzdrowisku w Goczałkowicach zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 6 do 18 lat do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym i Literackim „Zrozumieć niepełnosprawność”.

Prace plastyczne mogą być wykonane dowolną techniką malarską lub rysunkową (olej, akryl, tempera, plakatówka, techniki łączone, batik, tusze, pisaki, kredki itp.). W przypadku prac literackich – podobnie – jest dowolność formy: mogą to być opowiadania, dziennik, list, pamiętnik itd.
Przewidziano ocenę prac w czterech kategoriach wiekowych: klasy I-III szkoły podstawowej, IV-VI szkoły podstawowej, gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne.

Termin nadsyłania prac: do 14 listopada 2016 r. na adres Zespołu Szkół Specjalnych przy Uzdrowisku sp. z o.o. w Goczałkowicach (ul. Uzdrowiskowa 49, 43-230 Goczałkowice-Zdrój).

Wystawa, wręczenie nagród: 2 grudnia 2016 r. (połączone z koncertem z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych).

Konkurs ma na celu m.in.  kształtowanie kreatywnej i pełnej tolerancji postawy wobec niepełnosprawności; przybliżenie zagadnień dotyczących niepełnosprawności, takich jak integracja, tolerancja, równość.

Szczegółowe informacje, regulamin, karta zgłoszenia na: goczalkowicestokrotka.szkola.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here