Kontenery na gruz – zadzwoń i zamów jeszcze dzisiaj

0

Nie wiesz, co zrobić z gruzem po zakończeniu prac budowlanych albo wyburzeniowych? Nie musisz wywozić go samodzielnie. Wynajęcie kontenera na gruz pozwala na łatwe i szybkie pozbycie się odpadków. Jak zamówić kontenery na gruz? Z jakimi kosztami jest to związane?

Gruz to wymagający odpad. Zgodnie z przepisami wymaga on odpowiedniej utylizacji, a ze względu na swoje znaczne gabaryty oraz ciężar jest trudny w transporcie. Stąd też wiele osób, które prowadzą prace budowlane, remontowe czy wyburzeniowe, zastanawia się, co zrobić z gruzem.

Jak wywieźć gruz?

Odpadki jak gruz można wywieźć samodzielnie. Osoby opłacające rachunki za wywóz śmieci mogą przekazać go do najbliższego punktu PSZOK, czyli punktu selektywnej zbiórki opadów komunalnych. Możliwe jest przekazanie do niego gruzu z prac domowych – warto pamiętać o tym, że niektóre PSZOK-i stosują ograniczenia pod względem ilości jednorazowo przyjętych odpadów. Głównym minusem takiego rozwiązania jest konieczność samodzielnego przetransportowania gruzu na miejsce. Trzeba zatem dowieźć go na miejsce, a tam wyrzucić na wyznaczony plac. Czasochłonność i pracochłonność samodzielnego wywozu gruzu powoduje, że obecnie wiele osób decyduje się na skorzystanie z innej opcji – zamówienia kontenera.

Kontenery na gruz – dlaczego warto?

Wynajem kontenera na gruz związany jest z wieloma korzyściami, dlatego też jest to rozwiązanie, które obecnie jest popularne podczas prowadzenia prac w domach, mieszkaniach oraz w innych obszarach, gdzie powstają odpadki wymagające specjalnej utylizacji. Usługa wynajmu polega na dostawie pojemników takich jak kontenery na gruz specjalnie do klienta. Następie klient może zapełnić pojemnik odpadkami. Gdy kontener zostanie zapełniony, wtedy klient może zadzwonić do firmy, aby odebrała pojemnik. Jest on odbierany również po zakończeniu się umowy jego wynajmu.

Zalety wynajmu kontenera na gruz:

  • prosty i szybki sposób na pozbycie się gruzu
  • możliwość usuwania gruzu na bieżąco
  • brak nieporządku na podwórku
  • przystępne ceny usługi
  • różne pojemności kontenerów na gruz do wyboru

Ile kosztują?

Klienci chcący zamówić kontenery na gruz mogą skorzystać z prezentowanej usługi w bardzo atrakcyjnych cenach. Są one w tym przypadku zależne głównie od pojemności kontenera – im będzie on większy, tym cena będzie wyższa. Najczęściej ceny za kontenery na gruz wraz z wywozem odpadków rozpoczynają się od około 400 złotych, natomiast kończą na około 1200 złotych w przypadku większych pojemników. Dokładne cenniki wynajmu kontenerów są prezentowane na stronach firmy wywożących odpady lub można uzyskać je telefonicznie albo online.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here