Kopał żonę po całym ciele. Uderzył w twarz taboretem. Wybił zęby

0
fot. KPP Mikołów

Pijany mężczyzna kopał żonę po całym ciele, bił pięściami, uderzył ją w twarz taboretem, wybił kobiecie dwa zęby. Grozi mu do 2 lat więzienia.

We wtorek (23 lutego) policjantów łaziskiej jednostki pilnie wezwano do jednego z mieszkań w Łaziskach Górnych. 52-letnia kobieta została zaatakowana przez swojego pijanego męża.

Jak podaje rzecznik mikołowskiej policji, na miejscu mundurowi zastali agresora oraz jego ofiarę. Okazało się, że życiowy partner, który nadużywa alkoholu, wpadł w furię. Kopał kobietę po całym ciele, bił pięściami, aż w końcu uderzył ją w twarz taboretem. Kobieta doznała licznych obrażeń ciała, straciła też dwa zęby.

Policjanci natychmiast zatrzymali 53-latka. Z udziałem technika kryminalistyki w mieszkaniu wykonano oględziny i zabezpieczono materiał dowodowy. Poszkodowana nie wymagała hospitalizacji.

Agresor dziś (25.02) rano usłyszał policyjne zarzuty, a następnie został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Mikołowie. Łaziscy policjanci złożyli tam wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środków zapobiegawczych, między innymi nakazu opuszczenia lokalu i zakazu zbliżania się do pokrzywdzonej. Prokurator przychylił się do tego.

Za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu swojej żony 53-latkowi grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

(t), źródło: KPP Mikołów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here