Koronawirus w parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Pszczynie

0
Kościół Podwyższenia Krzyża Św. w Pszczynie, fot. RB

Pozytywny wynik testu na obecność wirusa SARS-CoV-2 otrzymał proboszcz parafii Podwyższenia Krzyża Św. w Pszczynie. Informację przekazał dziś, 19 października.

„Z przykrością muszę powiadomić parafian, iż dziś rano otrzymałem pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. Z tej racji pozostaję na kwarantannie. Po konsultacji z tyskim Sanepidem na kwarantannie pozostają pozostali kapłani – jako mający kontakt z osobą zarażoną – oprócz ks. Krzysztofa. Obecnie (godz. 16.15) dokonuje się ozonowanie kościoła, co sprawi, że pozostanie on przestrzenią bezpieczną dla naszego zdrowia” – poinformował dziś (19.10) ks. proboszcz Marek Brewko na parafialnym fb.

Jak podał, od jutra (20.10) w  kościele msze św. będą odprawiane tylko o godz. 6.45 i 18.00 – intencje ze mszy o godz. 8:00 i drugą z godz.18.00 odprawią księża we własnych pokojach. Kancelaria pozostaje czynna w dotychczasowych godzinach urzędowania.

„Przepraszam za powstałe utrudnienia, szczególnie tych wszystkich, których nie mając świadomości mogłem zarazić. Pozdrawiam i pamiętam w modlitwie o całej parafii – ks. prob. Marek Brewko”.

Z przykrością muszę powiadomić parafian, iż dziś rano otrzymałem pozytywny wynik testu na wirusa SARS-CoV-2. Z tej racji…

Opublikowany przez Parafia Podwyższenia Krzyża Św. i MB Częstochowskiej w Pszczynie Poniedziałek, 19 października 2020

(t), źródło: parafia Podwyższenia Krzyża Św. w Pszczynie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here