Koronawirus wśród pracowników Urzędu Miasta Tychy

0
Urząd Miasta Tychy, fot. ZB

Prezydent Tychów Andrzej Dziuba poinformował dzisiaj (12 sierpnia) po godz. 14.00, że zakażeni są niektórzy pracownicy Urzędu Miasta Tychy.

– W całym kraju obserwujemy wzrost zachorowań na koronawirusa, niestety także u pracowników Urzędu Miasta Tychy potwierdzono obecność wirusa SARS-CoV-2 – zakomunikował na stronie facebookowej Andrzej Dziuba prezydent Tychów. – Zgodnie z obowiązującymi procedurami służb sanitarnych i epidemiologicznych kwarantannie zostali poddani wszyscy (5 osób), którzy mieli kontakt z osobami zakażonymi. Wczoraj i dziś zostało także wykonane ozonowanie niektórych pomieszczeń w budynku urzędu.
Prezydent Dziuba poinformował, że Urząd Miasta Tychy będzie funkcjonował tak jak do tej pory (klienci są przyjmowani tylko na parterze budynku w Biurze Obsługi Klienta).
– Zachęcam jednak do załatwiania spraw telefonicznie, mailowo, czy za pośrednictwem portali eurzad.umtychy.pl, epuap.gov.pl, sekap.pl – czytamy na profilu fb prezydenta Tychów. – Unikajmy zbędnych wizyt w urzędzie i kontaktów z innymi osobami. Zdrowie nas wszystkich jest w tym momencie najważniejsze. Zachowajmy więc maksymalną ostrożność i stosujmy się do wszelkich zasad bezpieczeństwa.
(pp)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here