Kradzież paliwa. Policja prosi o pomoc

0
Poszukiwany mężczyzna; źródło: KMP Tychy

Dzisiaj (25 lutego) tyska policja opublikowała zdjęcie, przedstawiające mężczyznę na stacji benzynowej, prosząc wszystkich, którzy go rozpoznają o kontakt. Chodzi o sprawę kradzieży paliwa.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa ze stacji paliw przy ul. Mikołowskiej w Tychach. Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z tyską komendą.

Komenda Miejska Policji w Tychach informuje, że jej policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży paliwa o wartości prawie 650 zł. Do przestępstwa tego doszło 23 grudnia 2019 r. na stacji paliw przy ul. Mikołowskiej w Tychach. W toku wykonywanych czynności śledczy, jak słyszymy, skupili się na mężczyźnie, który może posiadać istotne informacje na temat badanej sprawy.

Rysopis poszukiwanego mężczyzny: wiek 30-35 lat, wzrost ok. 190 cm, krępa budowa ciała; ubrany był w czarną bluzę lub kurtkę na zamek, jasne spodnie typu bojówki, czarne buty oraz czarną czapkę z daszkiem zasłaniającą częściowo głowę.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach (Tychy al. Bielska 46, tel. 32 32-56-230, tel. Alarmowy 112,  adresem e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl).

(pp)

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here