Kradzież perfum. Policja prosi o pomoc

0
źródło: KMP Tychy

Dzisiaj (4 sierpnia) Komenda Miejska Policji w Tychach zwróciła się o pomoc w związku z prowadzonym postępowaniem dotyczącym kradzieży perfum.

Policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży perfum o łącznej wartości sięgającej 800 zł. Do zdarzenia doszło 10 lipca 2020 r. w jednym ze sklepów w Tychach przy ul. Armii Krajowej. W toku prowadzonego dochodzenia uzyskano zdjęcie mężczyzny, który może posiadać istotne informacje dla wyjaśnienia sprawy.

Rysopis mężczyzny: wiek ok. 25-30 lat,  wzrost ok. 175 cm, waga ok. 85 kg, średnia budowa ciała, krótkie czarne włosy, czarno-białe okulary na twarzy; ubiór: pomarańczowa bluza z kołnierzem, czarne spodnie, białe obuwie sportowe, przez ramię przewieszona biała torebka z pomarańczowo-czarnym wzorem na pasku z torebki.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia, bądź rozpoznają osobę ze zdjęć, proszone są o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach – Tychy al. Bielska 46, nr tel. 47 85 512 30, tel. alarmowy 112, adres e-mail: ppm@tychy.ka.policja.gov.pl.

(vis)

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here