Krystian Grzesica ogłosił, że ponownie będzie kandydował na burmistrza

1
Krystian Grzesica - burmistrz Bierunia; fot. J. Jędrysik

W trakcie sesji Rady Miejskiej w Bieruniu, która odbyła się 30 maja, obecny burmistrz Krystian Grzesica podał oficjalnie komunikat o powtórnym ubieganiu się o to stanowisko w nadchodzących wyborach samorządowych. To pierwsza osoba na to stanowisko w mieście, która zgłosiła oficjalnie swoją kandydaturę.

Na oficjalnym profilu facebookowym „Krystian Grzesica – Burmistrz Miasta Bierunia” włodarz miasta napisał m.in.: „Szanowni mieszkańcy, przyjaciele z Bierunia! Chciałbym Was poinformować, że podjąłem decyzję o kandydowaniu w wyborach na burmistrza Miasta Bierunia na kolejną kadencję. Uważam, że ostatnie 4 lata były dobrym czasem dla naszego miasta – dzięki wsparciu i inicjatywom: mieszkańców, stowarzyszeń, zaangażowaniu urzędników i pomocy mojego zastępcy Sebastiana Macioła, doskonałego specjalisty od pozyskiwania środków zewnętrznych. (…)”

Krystian Grzesica napisał: „Zgodnie z wyborczą obietnicą starałem się dążyć do tego, aby Bieruń był zarządzany profesjonalnie, nowocześnie i uczciwie. Jestem przekonany, że w znacznej mierze się nam to udało. Ta droga rozwoju Miasta powinna być kontynuowana”.

Na koniec oświadczenia K. Grzesica wymienił najpilniejsze zadania w następnej kadencji. Są to m.in.: przebudowa budynku dworca PKP w Bieruniu Nowym, budowa centrum wspinaczkowego i sportów walki oraz świetlicy środowiskowej na Osiedlu Homera, budowa nowoczesnej sali gimnastycznej przy Szkole Podstawowej nr 1, zagospodarowanie na cele rekreacyjno-sportowe „Paciorkowców” i terenów za Starobieruńską Groblą, budowa oczyszczalni ścieków przy ul. Soleckiej”.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here