Kupowanie lajków na Instagramie

0
Reklama

Rynek influencerów stopniowo się zapełnia, co oznacza, że niedługo coraz trudniej będzie pozyskać liczbę obserwujących, dzięki którym konto stanie się zauważalne. Na pomoc wyrusza wiele firm, które oferują „paczki z followersami”. Jak wygląda ich zakup i czy zawsze są to uczciwi sprzedawcy?

Wydawać by się mogło, że kupowanie like na Instagramie na stronach takich jak https://wypromowani.pl/produkt/instagram-like/ jest nie do końca legalne, jednak mając świadomość, że wiele znanych twarzy właśnie w ten sposób zyskało popularność w serwisach społecznościowych, wydawać by się mogło, że chcąc zaistnieć w tym medium, można pozwolić sobie na tego typu zabieg.

Kto może kupić lajki na Instagramie?

Kupowanie lajków na Instagramie nie jest zarezerwowane tylko dla małych kont — o pomoc w zdobyciu odpowiedniej ilości like pod danym zdjęciem. Na podstawie polubień znajomych niełatwo zbudować dochodowy biznes. Liczy się zaangażowanie i ilość zupełnie obcych osób. Polskie lajki są wiarygodne i algorytm Instagrama nie odczytuje ich jako fake.

Szybkie lajki kosztują niewiele w porównaniu z wynikami, które mogą wygenerować. Na stronie https://wypromowani.pl/produkt/instagram-followers/ znajdziesz tzw. paczki obserwatorów — realne konta, które wygenerują prawdziwy, mierzalny ruch na Twoim profilu.

Media społecznościowe a zarabianie

Kupno lajków czasem pomaga w nawiązywaniu intratnych współprac, a także poznawaniu ludzi, którzy mogą pomóc w rozpromowaniu Twojego biznesu. Na Instagramie lajki mają zatem ogromne znaczenie, zwłaszcza dla osób, promujących tam swój biznes. Działając w mediach społecznościowych, należy skupić się na docieraniu do pewnych grup, które mogą zostać potencjalnymi klientami danego biznesu — stąd tak duże zainteresowanie tym, ile kosztują lajki.

Reklama

Metodą na pozyskanie followersów jest także instastory — dobieraj hashtagi adekwatnie do jego treści, aby zwiększyć ruch na swoim koncie i zachęcić do odwiedzin profilu lub jego zaobserwowania. W zależności od tego, ile polubień masz pod zdjęciami, możesz być uznawany za eksperta w swojej dziedzinie lub nie. Zatem tysiące polubień mogą paradoksalnie uczynić z Ciebie fachowca.

Kupowanie polubień a algorytm

Zdobyć like na Instargramie jest niezwykle trudno, a utrzymać zaangażowanie na dłuższy czas — jeszcze trudniej. Z influencerami mającymi tysiące polubień firmy współpracują znacznie chętniej, chcąc docierać do jak największej ilości użytkowników. Prawdziwe konta, stale dodające posty są szczególnie w cenie. Kupując lajki od takich osób, nie narażasz się na nieprzyjemne sytuacje.

Reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here